Pro informace a dotazy volejte 725 474 657
logo
Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Prodej barev

Prodej barev

Fasádní a interiérové barvy Domažlice1.4.2012 jsme pro Vás otevřeli nové tonovací centrum v Domažlicích společnosti HET. Nyní je tedy možné u nás pořídit jak barvy interiérové, tak barvy fasádní. K dispozici je široká paleta barev, ze které si vybere opravdu každý. Je možné si vybrat z dostupného vzorníku barev, který je k dispozici na prodejně.

Speciální službou je pak míchání barev na počkání, kdy Vám dokážeme do určitého množství barvy namíchat odstín barvy během několika minut pomocí speciálního zařízení na míchání barev.

Otestujte s námi připravenost Vaší omítky k natření

Pokud Vás zajímá, zda-li je Vaše omítka již připravena k natření barvou, máme pro Vás jednoduché řešení. U nás na prodejně ve stavebninách Ferda´s group v Domažlicích disponujeme Ph testem, kterým připravenost omítky jednoduše zjistíme.

Stačí nastříkat kousek omítky speciálním sprejem a Ph tester nám ukáže, zda-li je již omítka připravena k natření. Ph testerem lze také zjistit, jaká omítka je použita či jaký je podklad. 

Sádrová omítka mívá Ph 5,5 a když se nanese speciální sprej, tak je nanesená vrstva spreje čirá. V momentě, kdy je v omítce větší příměs vápna, tak stoupá alkalita a s tím samozřejmě i Ph. To se potom pohybuje v hodnotách kolem 12, 14. V té době ještě není dobré malovat a aplikovat nátěry.


Interiérové barvy

V našem sortimentu disponujeme kompletní nabídkou interiérových barev společnosti HET. Na výběr jsou:

  • Disperzní / otěruvzdorné barvy
  • Disperzní / omyvatelné barvy
  • Disperzní / tónované barvy
  • Disperzní / dekorované barvy
  • Disperzní / speciální barvy
  • Klasické barvy

Fasádní barvy

V našem sortimentu disponujeme kompletní nabídkou fasádních barev společnosti HET. Na výběr jsou:

  • Akrylátových fasádní barvy
  • Silikonové fasádní barvy
  • Silikátové fasádní barvy

Tónovací centrum Domažlice

Specialisté na fasádní a interiérové barvy v Domažlicích

Náš personál prošel velice důkladným školením společnosti HET, jejíž partnerem na poli fasádních a interiérových barev jsme. Proto jsme připraveni zodpovědět jakoukoli Vaši otázku a se vším Vám poradit až do stavu Vaší naprosté spokojenosti. V oblasti fasádních a interiérových barev se na nás můžete spolehnout ! Přijďte k nám do prodejny v Domažlicích a přesvědčte se sami!