Pro informace a dotazy volejte 725 474 657
logo
Drobečková navigace

Úvod > Radíme > Novinka v našem sortimentu - unikátní zdivo SENDWIX

Novinka v našem sortimentu - unikátní zdivo SENDWIXDatum konání:
9.4.2015

Hledáte kvalitní cihly? Objevte sendvičové zdivo SENDWIX, které má tak výjimečné vlastnosti, že se z něj staví nízkoenergetické a pasivní domy. Nyní vám tento materiál nabízíme v našich stavebninách.  

Jak název napovídá, jde o vícevrstvý stavební systém, kdy má každá vrstva „sendviče“ svoji jasnou funkci. S technickými detaily vás rádi seznámíme u nás na prodejně. Teď se ale podívejme, jaké výhody získáte, pokud vsadíte právě na toto zdivo.

1.    Více prostoru 
Tento materiál je vysoce pevný, a proto mohou být všechny stěny velmi štíhlé. V domě ze sendvičového zdiva tak bude až o 10 % větší podlahová plocha než ve stejné stavbě z jednovrstvých cihel.
 
2.    Úsporné bydlení 
Sendvičové cihly skvěle izolují, ale nejen to. Úžasné jsou i jejich akumulační schopnosti, kdy se v místnostech drží stabilní teplota, ať už je venku jakkoli. Výrazně tak uspoříte za topení i klimatizaci.
 
3.    Izolace od hluku
Výborné jsou i protihlukové vlastnosti.Díky sendvičové technologii k vám tolik nedolehnou zvuky zvenčí, z vedlejšího pokoje nebo bytu od sousedů. Jen pro upřesnění – toto zdivo se používá nejen pro rodinné, ale i několikapatrové bytové domy.
 
4.    Ekologický produkt
Cihly se vyrábí pouze z přírodních materiálů, neobsahují žádnou chemii a v domě z tohoto materiálu je proto zdravé mikroklima. Při výrobě se navíc spotřebovává jen minimum energie.
 
5.    Pro stavební firmy i kutily
Jednotlivé cihelné bloky mají přesné rozměry a díky tomu se s nimi pracuje snadno a rychle. To ocení nejen profesionálové, ale i lidé, kteří staví svépomocí.
 
6.    Jeden materiál, mnoho možností
Způsobů, jak tyto cihly využít, je mnoho. Kromě již zmíněných nízkoenergetických domů se – díky své mrazuvzdornosti - výborně hodí pro stavbu plotů, zídek, antoníčků pro elektřinu a plyn apod.  
 
7.    Skvělý poměr ceny a výkonu 
Pokud jde o peníze, budete příjemně překvapeni. Kontaktujte nás, ochotně vám zpracujeme cenovou nabídku.