Pro informace a dotazy volejte 725 474 657
logo
Drobečková navigace

Úvod > Radíme > Zaměřeno na střechy

Zaměřeno na střechyDatum konání:
20.10.2014
Datum ukončení:
31.12.2014

Výstavba nové, případně rekonstrukce staré střešní krytiny je nákladnou investicí, kterou se vyplatí dobře rozmyslet. Ve hře jsou faktory jako životnost, údržba, úspornost a samozřejmě také vzhled a cena.

Střecha, co vás přežije

Pokud vám jde především o životnost, tak máme dlouhodobě výborné zkušenosti s pálenými taškami od firmy Tondach. Výrobce udává životnost 100 let, přičemž poskytuje ALL Inclusive záruku 33 let. V sortimentu disponujeme také betonovou střešní krytinou firem Bramac, KM Beta nebo Betonpres. K dispozici je široká paleta odstínů a variant pálených tašek, takže si vyberou i náročnější zákazníci. Pokud chcete střechu, která vás přežije, doporučujeme pálené tašky od výše uvedených výrobců.

Trend posledních let

Pokud hledáte moderní střechu, která je navíc cenově dostupná, pak jsou plechové krytiny pro vás tou pravou volbou. Plechové střechy dnes dodáváme od 4 renomovaných firem Ruuki, Hille, Satjam a Lindab. Jejich předností je lehkost materiálu, tím pádem i nižší náročnost na krov. Skvěle se hodí pro rekonstrukce i novostavby. Práce s plechem je také rychlá, tudíž finální cena včetně montáže je nižší. Pokud tedy hledáte moderní prvek za slušnou cenu, doporučujeme plechové střechy.

Nízké sklony střech

Pokud máte střechu s nízkým sklonem, vhodnou střešní krytinou pro vás mohou být asfaltové tašky (šindel) Onduvilla. Jedná se o prověřenou technologii českého výrobce Onduline, která dnes chrání tisíce objektů po celé České republice.  Krytina se vyznačuje lehkostí a rychlostí pokládky a je ideální pro rekreační objekty i rodinné domy.

Veškeré příslušenství najdete u nás!

Pro všechny druhy střech nabízíme kompletní příslušenství, jako jsou střešní okna, okapy, ochrany, čističe a další.

Poradíme a ukážeme

Jako ke každému námi dodávanému sortimentu poskytujeme odborné poradenství. V případě zájmu Vás přímo na stavbě navštíví vyškolený zástupce, se kterým si upřesníte svoji představu. Na tomto základě zpracujeme cenovou nabídku, zajistíme dopravu a složení střechy. Jsme taktéž schopni doporučit prováděcí firmu, která je schopna prezentovat referenční stavby našich společných zákazníků. Víme totiž, že nejlepší krytina je ta, se kterou mají naši zákazníci ty nejlepší zkušenosti.

Chci poptat střešní krytinu