Fermacell - Sádrokartony a cementotřískové desky

Výrobci

Fermacell je největším evropským výrobcem a dodavatelem sádrovláknitých desek a materiály fermacell jsou cestou k cenově atraktivním a přitom prvotřídním řešením pro každou stavbu.

Materiály fermacell můžete najít jako součást suchých podlah, staví se z něj obvodové stěny, fasády i vnitřní příčky. V České republice je velmi dobře zavedený i v modulové výstavbě. I tady zvítězil díky výborným protipožárním a akustickým vlastnostem. Nejvyšší dřevostavby v Evropě se dnes staví také s těmito materiály. U nás můžete najít sádrovláknité a cementovláknité materiály fermacell kromě dřevostaveb, škol a školek také v bytových a kancelářských centrech, bazénech, ale i v průmyslových objektech. Nízká hmotnost a vysoká pevnost je vítána také u rekonstrukcí podkroví nebo při nástavbách bytových domů. Díky vysoké odolnosti proti vlhkosti jsou ze sádrovláknitých desek rekonstruována bytová jádra, v bytových domech s výtahy našel fermacell vynikající uplatnění při realizaci výtahových šachet. Samostatnou kapitolou je zdravý vzduch v interiérech s materiály fermacell greenline.

Výběr z nabídky Fermacell

Sádrovláknité desky fermacell

Široká oblast použití, osvědčená kvalita, stavebně biologická nezávadnost, protipožární desky, desky i do vlhkých místností.

Podlahové prvky fermacell

Podlahové systémy fermacell jsou základem stabilní a pevné podlahy jak v novostavbách, tak i v rekonstrukcích. Podlahové prvky mohou mít další vrstvy pro řešení tepelně-technických či akustických požadavků.

Cementovláknité desky fermacell

Desky fermacell Powerpanel H2O a HD jsou voděodolné a mrazuvzdorné.
Cementovláknité desky jsou rovněž vhodné jako podklad pro dlaždice, přírodní kámen nebo jiné obklady, jakož i omítkové systémy.

Příslušenství fermacell

S originálním příslušenstvím nabízí fermacell mimořádně kvalitní a optimálně kompatibilní program produktů pro bezpečná systémová řešení interiérů a exteriérů.

Fotogalerie

Videa

Poptejte nás