Výrobci

Velkoobchod s tesařským kováním a spojovacím materiálem Adoby, s.r.o. nabízí široký sortiment kování pro dřevěné konstrukce. Jsme výhradním distributorem německého výrobce tesařského kování – firmy GH Baubeschläge pro střední a východní Evropu. Všechny produkty jsou vyrobené v souladu s aktuálními předpisy EU a mají všechny požadované certifikáty. Pro ty, kteří hledají nestandartní řešení na stavbu, jsme schopni nacenit i malosériovou výrobu dle technického výkresu.

Produkty, které jsou běžně dostupné na většině poboček stavebnin PRO-DOMA jsou rozdělené do následujících skupin: tesařské kování, závěsy a zástrče a garážové háky.

Výběr z nabídky ADOBY

Stavitelné závesy

Stalo se Vám někdy, že po zimě Vaše garážová vrata nejdou zavřít nebo otevřít? Stavitelné závěsy přivařené k vratům a branám umožňují jejich nastavení kdykoliv po montáži. Závěsy jsou dostupné ve variantách k přivaření, k přišroubování a k zazdění.

Závitové tyče

Závitové tyče jsou jedíom ze základních prvků v železářském oddělení, kvůli obrovskému potenciálu možného použití. Běžně nabízíme pozinkované tyče dle normy DIN978 – 4.8 v metrových délkách, ostatní rozměry dostupné na poptávku.

Fotogalerie

Poptejte nás