Výrobci

PRO-DOMA

Představujeme vám výrobky pod značkou PRO-DOMA.

Od roku 2017 se na našich prodejnách setkáváte s výrobky stavebního sortimentu, nesoucí logo PRO-DOMA.

Výrobky značky PRO-DOMA vám nabízí spojení kvality a výhodné ceny. Kvalitu výrobků PRO-DOMA jsme prověřili za vás a vy je tak můžete s jistotou nakupovat za výhodnějších cenových podmínek, než srovnatelné výrobky známých značek.

Stávající portfolio výrobků PRO-DOMA je složeno ze skupiny výrobků stavební chemie, suchých omítkových a maltových směsí, extrudovaného polystyrenu, podstřešních fólií, pracovního oblečení a dalších. 

Výrobky PRO-DOMA jsou pro vás dostupné na všech vlastních prodejnách PRO-DOMA!

Nakupujte kvalitní výrobky výhodněji!

 

Výběr z nabídky PRO-DOMA

LEPICÍ PĚNA NA ZDIVO

Jednosložkové, víceúčelové PUR lepidlo určené pro lepení a fixaci stavebních desek.

Montážní pěna – trubičková

Jednosložková rozpínavá montážní pěna připravena k okamžitému použití prostřednictvím trubičkového aplikátoru. Vyrobena z vysoce kvalitních surovin, vhodná i k profesionálnímu použití.

montážní pěna pistolová

Montážní pěna pistolová je vysoce kvalitní jednosložková rozpínavá polyuretanová pěna určena k profesionální aplikaci pomocí pistole. Vyrobena z vysoce kvalitních surovin, vhodná i k profesionálnímu použití.

Montážní pěna pistolová celoroční

Profesionální montážní pěna s rozšířeným rozsahem aplikační teploty. Použitelná v průběhu celé sezóny. Určena pro nanášení aplikační pistolí.

Montážní pěna pistolová PROFI 820

Profesionální montážní pěna se zvýšeným obsahem náplně. Určena pro nanášení aplikační pistolí.

Nízkoexpanzní pěna

Jednosložková, speciální izolační a konstrukční pěna na bázi vlhkem vytvr- zujícího polyuretanu. Speciálně vyvinutá pro požadavky nízké roztažnosti a zvýšené pevnosti. Hnací plyn neobsahuje freony – bez F.C.k.W.

Poptejte nás