Výrobci

URSA CZ s.r.o. je jedním z předních dodavatelů tepelných, akustických a protipožárních minerálních izolací URSA GLASSWOOL a URSA PUREONE a dále pak izolace z extrudovaného polystyrenu URSA XPS.

Minerální izolace URSA je uživatelsky příjemný materiál, izolace je lehká, kompaktní, vysoce stlačitelná, takže se snadno přepravuje a uskladňuje. Tyto důležité výhody uživatelům zajišťují snadnou manipulaci a instalaci v konstrukci. Mínerální izolace URSA jsou vhodné k izolací šikmých střech, příček, stropů a podhledů, fasád a dřevostaveb.

URSA PUREONE umožňuje dosahovat nadstandardních izolačních vlastností a dalších uživatelských benefitů při naprosté zdravotní nezávadnosti. Výroba URSA PUREONE je navíc šetrná vůči životnímu prostředí. Zásadní je, že URSA PUREONE neobsahuje povolené zbytkové formaldehydy, běžně se vyskytující ve stavebních i jiných produktech.V minerální izolaci URSA PUREONE jsou zachovány tradiční silné stránky – tepelné a akustické vlastnosti, odolnost a vynikající mechanické vlastnosti. URSA PUREONE nabízí skvělý poměr cena/tepelný odpor. Navíc materiál chrání proti hluku a je nehořlavý.

URSA XPS izolace z extrudovaného polystyrenu, která kombinuje velmi dobré tepelně izolační schopnosti, vysokou pevnost v tlaku a nízkou nasákavost. Tyto vlastnosti jsou nezbytné pro izolování spodní stavby, prů,yslových podlah a obrácený střech.

Výběr z nabídky URSA

URSA XPS N-VII-L

URSA XPS N-VII-L je tuhá izolační deska na bázi extrudované polystyrenové pěny s velmi vysokou odolností v tlaku. Hrana desky polodrážka. Značení římská VII udává odolnost v tlaku při 10% stlačení 700kPa. Izolace je dodávaná v tloušťkách od 60mm do 100mm…
Následující stránka »

Fotogalerie

Poptejte nás