Výrobci

LIKOV s.r.o. působí na trhu již od roku 1994 jako ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu.
Jsme lídrem na českém trhu a patříme mezi nejvýznamnější výrobce a prodejce stavebních lišt a příslušenství v Evropě.
Od roku 2007 sídlí LIKOV ve vlastním moderním areálu v Kuřimi, kde se nacházejí výrobní, skladové a kancelářské prostory, které se díky neustálému rozvoji postupně rozšiřují. Naším hlavním zaměřením jsou tepelně izolační systémy ETICS, suchá výstavba a omítkové systémy. Zabýváme se prodejem i dalšího stavebního materiálu jako jsou např. nopové fólie, geotextilie, příslušenství pro odvodnění a střešních doplňků. Vybrané řady výrobků vysoké kvality prodáváme pod našimi značkami LifolTec® – fólie a difúzní membrány pro střechy, Ligeo® - geotextilie, Linop® - nopové fólie, LIFITEX PRO® - sklovláknité tkaniny a Likodrain® - systém pro odvodnění.
Samozřejmostí je neustálá kontrola kvality a parametrů jak vlastních výrobků, tak výrobků našich dodavatelů. Máme zaveden systém managementu kvality podle normy EN ISO 9001:2001. Výrobky jsou certifikovány tak, aby splňovaly požadavky odpovídající technické specifikaci zemí EU.
Kontrola našich výrobků je periodicky prováděna u TZÚS Praha. Necháváme prověřovat i výrobky, jejichž certifikace není povinná. Kvalitu sortimentu LIKOV dlouhodobě potvrzuje i zájem systémových výrobců ETICS, kteří si řadu našich výrobků začlenili jako součásti svých systémů.

Výběr z nabídky LIKOV

VERTEX

Sklovláknité výztužné tkaniny pro armování kontaktního zateplovacího systému – ETICS nebo vnitřních a vnějších omítek

VLTU

VLTU lišta s přiznanou okapnicí a sklovláknitou výztužnou tkaninou pro začištění omítky a zajištění svodu vody na horním ostění stavebních otvorů v kontaktním zateplovacím systému – ETICS

VLTU-2H

VLTU-2H lišta s přiznanou okapnicí a sklovláknitou výztužnou tkaninou pro začištění omítky a zajištění svodu vody na horním ostění stavebních otvorů v kontaktním zateplovacím systému – ETICS
Následující stránka »

Fotogalerie

Poptejte nás