Výrobci

Váš inovativní partner pro technické textilie

Společnost ADFORS je předním výrobcem a zpracovatelem sklovláknitých pramenů v Evropě. Zaměřuje se na stavebnictví a průmyslové obory, kde nabízí řešení založená na kompletním portfoliu textilních technologií a technologií tužení s využitím sklovláknité příze a syntetických i přírodních vláken.

Zde se můžete dozvědět více informací o všech našich technických schopnostech. Společnost ADFORS má více než 50letou historii a je spolehlivým světovým lídrem a inovátorem v oblasti technických textilií, který nabízí řešení šitá na míru Vašim potřebám.

ADFORS je nadnárodní společností s 13 výrobními závody po celém světě. V České republice sídlí dva závody, a to v Litomyšli a v Hodonicích u Znojma, kde je sdružena primární výroba skleněného vlákna i jeho následné zpracování.

ADFORS CZ nabízí široké portfolio výrobků pro stavebnictví i průmyslové aplikace, jako jsou sklovláknité mřížky (perlinky) ADFORS Vertex®, pásky ADFORS FibaTape® určené na spoje sádrokartonových desek, sklovláknité tapety ADFORS Novelio® a výztuže do asfaltových vrstev GLASGRID®. ADFORS CZ zaměstnává více než 1800 pracovníků.

Při výrobě uplatňujeme standardy World Class Manufacturing – Podnik světové třídy. Jde o proces neustálého zlepšování se zapojením všech zaměstnanců.

Společnost ADFORS je měřítkem spolehlivé kvality a služeb, preferovaným obchodním partnerem a také inovátorem ve svém oboru.

Našim obchodním partnerům nabízíme výborný zákaznický servis poskytovaný v 7 světových jazycích, individuální přístup a flexibilní dodávky po celém světě.

Zaměřujeme se na budování obchodní značky ADFORS v myslích našich stávajících i potencionálních zákazníků, a to bezpodmínečným plněním našich klíčových slibů.

Společnost ADFORS je součástí skupiny Saint-Gobain, největšího světového poskytovatele materiálů a stavebních technologií. Skupina Saint-Gobain již více než 350 let vytváří a dodává inovativní a výkonná řešení, která zkvalitňují bydlení a každodenní život po celém světě.

Saint-Gobain pro nás vytváří prostředí, ve kterém se nám žije komfortně. Vyvíjí nová řešení, přizpůsobuje se vašim potřebám. Inspiraci a informace, jak postavit nebo zrekonstruovat budovy moderně a ekologicky, aby se v nich žilo hezky, najdete na stránkách MULTICOMFORT

Výběr z nabídky ADFORS

SKLOVLÁKNITÉ MŘÍŽKOVÉ TKANINY

Inovativní řešení pro vyztužování Přední světový výrobce sklovláknitých mřížkových tkanin Saint-Gobain ADFORS nabízí široký sortiment sklovláknitých mříží, které jsou vhodné pro mnoho různých aplikací. Již tradičně se síťoviny ADFORS Vertex®…

Fotogalerie

Videa

Poptejte nás