BASF Stavební hmoty Česká republika s. r. o.

Historické kořeny společnosti BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. na trhu stavební chemie a speciálních stavebních technologií spadají do počátku devadesátých let 20. století, kdy na českém trhu začala působit firma PCI. V několika krocích společnost zvětšovala produktové a značkové portfolio a v roce 2001 se stala členem mezinárodního koncernu Degussa Construction Chemicals. V roce 2006 byla úspěšně uzavřena akvizice společnosti Degussa Construction Chemicals koncernem BASF.

Výrobní závod, který sídlí v Chrudimi, má nyní přes 200 zaměstnanců a nabízí svým zákazníkům přes 600 produktů v oblasti stavebních hmot a speciálních systémů pro stavební praxi.

V současné době je společnost prezentována pro nepřímý obchod produktovou značkou PCI, která má více jak 65 letou tradici a již od svého založení je v oblasti stavební chemie vnímaná jako spojení špičkových technologií, inovací a nadstandardního servisu.

V sortimentu PCI jsou mj. fasádní zateplovací systémy, materiály pro montáž keramických obkladů a dlažeb, penetrace, izolace, malty, omítky a štuky, systémy pro sanace a izolace železobetonových konstrukcí a produktová řada pro podlaháře. Více informací na: www.pci-cz.cz

 

 

Výběr z nabídky BASF

PCI Multicret® DK


Disperzní lepidlo a armovací hmota pro zateplovací systémy

PCI Multicret® DUO


Lepicí a armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy

PCI Multicret® Multi

Lepicí a armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy

PCI Multicret® PS

Tmel pro lepení izolantů v ETICS se zvýšenou přídržností a se zrychleným nárůstem pevností

PCI Multicret® PU EPS


Jednokomponentní polyuretanová lepicí hmota k lepení izolantů z EPS a XPS

PCI Multicret® Super


Lepicí a armovací stěrková hmota pro zateplovací systémy
« Předchozí stránka

Videa

Poptejte nás