PROVĚTRÁVANÝ A ZATEPLOVACÍ FASÁDNÍ SYSTÉM LIFEBRICK®

Provětrávaná fasáda LIFEBRICK® je nejrozumnější investicí v situaci, kdy chcete dát své nemovitosti maximální možnou péči a ochranu a zachovat ji pro další generace. Je ideálním a rychlým řešením pro novostavby a rekonstrukce.

Fasádní obklady Lifebrick® vznikly díky několikaletému vývoji a práci v oblasti provětrávaných fasád. Proto jsou cihly konstruovány tak, aby splnily tzv. dvoubodové uzamčení obkladu v ploše a fasádní plášť byl stabilní a odolný vůči povětrnostním vlivům. To vám zajistí kvalitní a bezpečné bydlení.

Provětrávaná fasáda Lifebrick® je trvalým řešením pro vás i vaši budoucí generaci.

Určitě vás bude zajímat:

  • Lifebrick® je český výrobek – fasádní obklad pro řešení provětrávaných a tepelně-izolačních fasád všech typů stavebních konstrukcí.
  • Lifebrick® je vyráběn na nejmodernější technologii, z přírodních materiálů, které nezatěžují životní prostředí, a to během celého procesu (od výroby, přes montáž až po případnou recyklaci).
  • Unikátní tvar fasádní cihly Lifebrick® je chráněn průmyslovým vzorem po celé EU včetně ochranné známky Lifebrick®.
  • Fasádní cihly jsou opatřeny certifikací materiálu Technickým a zkušebním ústavem stavebním Praha, s.p., certifikátem ze zkoušky reakce na oheň, certifikátem z hygrotermální zkoušky (odolnost výrobku na střídající se cykly tání a mrazu) a certifikátem Evropského technického posouzení.
  • Fasádu Lifebrick® můžete realizovat celoročně díky suchému procesu montáže

Provětrávaná fasáda Lifebrick® zateplí váš dům a současně umožňuje odvětrávání přebytečné vlhkosti z jakékoliv stavební konstrukce. U starších domů zcela změní vzhled a dodají nádech novosti. Novostavbu povznese nad průměr a odliší ji od ostatních podobných či typizovaných domů.

Více na www.lifebrick.cz

Výběr z nabídky Lifebrick

LIFEBRICK STANDARD

Fasádní obklad Lifebrick standard je vhodný pro vlhké objekty, podezdívky či pohledové zdi.

LIFEBRICK THERM

Tepelně-izolační fasádní cihla Lifebrick therm - nadčasový vzhled pro novostavby, oživení a nový design pro starší domy.

Fotogalerie

Poptejte nás