Již v roce 1883 byla v rakouském Ernstbrunnu založena první vápenka a v následujícím desetiletí byla provedena výstavba výrobního závodu s rozšířením o výrobu suchých maltových a omítkových směsí.

V roce 1993 byla v České republice založena firma PROFI am BAU CM, spol. s r.o. jako dceřiná společnost této rakouské firmy, jejímž úkolem bylo zpřístupnit výrobky značky Profi také zákazníkům v České republice. Tehdejším sídlem byly Ivančice. Díky dynamickému rozvoji společnosti přestal areál v Ivančicích dostačovat. V roce 1997 proto firma přesídlila do Brna. Vybudováním vlastního areálu na strategickém místě vedle dálničního uzlu na ulici Vídeňská s dostatečnými skladovacími prostorami, došlo k výraznému zlepšení logistiky a úrovně služeb zákazníkům. S účinností od 3. 2. 2014 došlo ke změně názvu společnosti PROFI am BAU CM, spol. s r. o. na Profibaustoffe CZ, s.r.o.

Díky své kvalitě si produkty společnosti Profibaustoffe CZ získaly záhy velkou oblibu u stále většího počtu zákazníků.

Vzrůstající tlak trhu na inovaci sortimentu si v areálu společnosti vyžádal v roce 2015 založení výzkumného a vývojového centra a v návaznosti na to vybudování výrobní haly se zaměřením na výrobu speciálních maltových směsí. Cílem těchto aktivit bylo rozšíření výrobního sortimentu a zajištění aktuálních požadavků zákazníků.

Výběr z nabídky PROFI

PROFI Akryl-Tiefengrund

Penetrační a zpevňující nátěr na bázi akrylátové disperze

PROFI Akrylatputz (PROFI Kunstharzputz)

Strukturální omítka na akrylátové bázi jako finální úprava fasád v barevných odstínech dle vzorkovníku PROFI STANDARD a PREMIUM.

PROFI Anti-Aging Putz

Strukturální omítka na bázi vysoce hodnotných minerálních pojiv, odolná proti blednutí a špinění, jako finální úprava fasád v barevných odstínech dle vzorkovníku PROFI STANDARD a PREMIUM.

PROFI Armierungsmörtel

Lepící a stěrková hmota do zateplovacích systémů s minerální vlnou.

PROFI Dickschichtklebespachtel

Lepící a stěrková hmota do zateplovacísh systémů s EPS s požadavkem na větší tloušťku výztužné vrstvy.

PROFI Füllputz

Pastovitá omítka na silikonové bázi.
« Předchozí stránka

Poptejte nás