O společnosti FERDA´S Group, s.r.o.

O nás

Jsme malá rodinná firma, která se odlišuje od konkurence osobním přístupem a přátelským jednáním. Stavebniny Ferda's Group v Domažlicích byly založeny s myšlenkou poskytovat nejen široký sortiment stavebních materiálů, ale také kvalitní a individuální služby. Naším cílem je zajistit, aby se každý zákazník u nás cítil jako doma a odcházel s pocitem, že dostal přesně to, co potřeboval. Naše dlouholeté zkušenosti a hluboké znalosti v oblasti stavebnictví nám umožňují nabídnout odborné poradenství a pomoc při jakémkoli stavebním projektu. Stavebniny Ferda´s jsou v Domažlicích již 15 let!

Naše nabídka zahrnuje:

 • Zdící materiály
 • Betonové výrobky pro průmyslovou i zahradní architekturu
 • Zednické nářadí
 • Suché směsi a stavební chemie
 • Fasádní příslušenství
 • Sádrokartony
 • Odvodňovací systémy
 • Odvětrávací a revizní příslušenství
 • Ocelové výrobky
 • Interiérové a fasádní barvy a omítky
 • EPS, minerální a kamennou vatu
 • A mnoho dalších komodit, které uspokojí vaše potřeby

Potřebujete poradit s vaším projektem?

Stavíte dům, přestavujete byt či upravujete zahradu? Rádi vám zpracujeme projektovou dokumentaci včetně inženýringu. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější materiály, které budou odpovídat vašim představám i technickým požadavkům. Využíváme nejmodernější technologie a sledujeme aktuální trendy ve stavebnictví, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší možnosti. Kromě toho vám můžeme doporučit osvědčené stavební firmy, se kterými máme dlouhodobě vynikající zkušenosti. Tím zajistíme, že váš projekt bude realizován kvalitně a bez zbytečných komplikací.

Doprava až k vám!

Vámi objednané zboží dovezeme přímo na vaši stavbu, aby váš projekt probíhal co nejhladčeji. Disponujeme vozovým parkem vybaveným různými typy vozidel, včetně auta s hydraulickou rukou pro snadnou manipulaci s těžkými materiály, skříňové a sklápěcí dodávky pro rychlou dopravu menších zakázek. Naši řidiči jsou zkušení a spolehliví, takže si můžete být jisti, že vaše zboží dorazí včas a v perfektním stavu.

Těšíme se na vaši návštěvu a jsme připraveni vám pomoci se všemi vašimi stavebními potřebami!

Jak nakládáme s vašimi údaji? 

Všechny potřebné informace o nakládání s vašimi údaji se dozvíte na této adrese: Ochrana osobních údajů

Stavebniny PRO-DOMA

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás