O společnosti FERDA´S Group, s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment stavebního materiálu pro stavbu domu, rekonstrukci interiéru i zkrášlení zahrady. Mezi náš sortiment patří veškeré zdící materiály, betonové výrobky průmyslové i zahradní architektury, zednické nářadísuché směsi a stavební chemie, fasádní příslušenství, sádrokartony, odvodňovací systémy, odvětrávací a revizní příslušenství, ocelové výrobky, interiérové a fasádní barvy a omítky, EPS, minerální i kamenná vata a mnoho dalších komodit, které uspokojí Vaši potřebu.

Stavíte dům, přestavujete byt či upravujete zahradu?

Zpracujeme Vám projektovou dokumentaci včetně inženýringu. Dokážeme Vám poradit s výběrem nejideálnějšího materiálu a k tomu všemu Vám můžeme doporučit profesionální stavební firmu, o které si myslíme, že je pro Váš typ stavby ta nejvhodnější!

Vámi objednané zboží dovezeme na stavbu autem s hydraulickou rukou popřípadě skříňovou nebo sklápěcí dodávkou.

Stavebniny PRO-DOMA

O skupině PRO-DOMA

Prodejní síť stavebnin pod názvem PRO-DOMA partner je součástí nejširší sítě stavebnin v České republice pod značkou  PRO-DOMA, která je se svými více jak 93 vlastními a více jak 55 partnerskými prodejnami geograficky dominantním hráčem na trhy distribuce stavebních hmot.

Síť prodejen stavebnin pod značkou PRO-DOMA se neustále rozrůstá a naplňuje tak dlouhodobý cíl být každému zákazníkovi v ČR blíže než 40 km, a to prostřednictvím naší či partnerské redistribuční sítě a zároveň poskytovat svým zákazníkům široké portfolio produktů a služeb prostřednictvím geograficky dostupné pobočkové sítě s dedikovaným a sofistikovaně pracujícím odborným personálem.

PRO-DOMA je ryze český distributor stavebních materiálů působící na trhu již od roku 1990, jehož prodejní síť se každoročně rozrůstá a zkvalitňuje.
PRO-DOMA nabízí široký sortiment výrobků pro stavbu, dům i zahradu prostřednictvím nejširší sítě vlastních i partnerských stavebnin a je tak nejdostupnějším partnerem pro vaši práci.

Kompletní informace o prodejní síti PRO-DOMA najdete na www.pro-doma.cz

Stavebniny PRO-DOMA

Poptejte nás